GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 16144227
nr 1614 4227
Servisdelar
ca 45 delar, Arabia, Harlekin/Arctica
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:41:45
19/4 12:15:18
Arabia